motiv

Pozvánka na vernisáž a FOTOpivo

29.10.2009 - Petr Jiskra - x-pozice
Zveme Vás na další FOTOpivo, které se bude konat 4. 11. 2009 od 18 hodin v restauraci Na kovárně, a protože bude tentokrát spojeno s vernisáží výstavy fotografií, bude trochu netradiční.

Jak jste se mohli na stránkách Paladixu dočíst, zúčastnila se část x-pozice v květnu letošního roku fotodílny Výtvarnále, pořádané Lanškrounským fotoklubem. Z tohoto víkendu vznikla kniha a výstava, realizovaná již tradičně během Lanškrounských městských slavností.

Připadalo nám, že by bylo dobré, kdyby se výstava objevila i jinde. Domluvili jsme se tedy se Vláďou Skalickým, který je jedním z hlavních mozků a organizátorů Výtvarnále, že ji instalujeme také Na kovárně. Prostor restarurace sice neumožňuje vystavit všechny fotografie, přesto bude k vidění mnohé. Přijďte se podívat na díla Radka Lepky, Jana Odehnala, Vládi Skalického a dalších členů lanškrounského fotoklubu i zúčastněných x-pozičníků. Vernisáž bude sice skromná, bez šampaňského a chlebíčků, ale jde přeci v první řadě o fotky.

Vzhledem k výjimečnému programu tentokrát rušíme povinnost přinést fotografie, přijďte si prostě prohlížet a povídat.

Petr Jiskra
Další články autora

1   2   3   4   5   
1 - výborný ... 3 - průměrný ... 5 - špatný

Možná by vás mohlo zajímat 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace