motivhledej v článcích

Pozvánka na červencové FOTOpivo

15.6.2009 - Jakub Kencl - x-pozice

Po květnovém FOTOpivu (spojeném s vernisáží) jsme se rozhodli, že si dáme "pauzu" a další setkání proběhne až 1. července 2009 v 18 hodin. Měsíční mezera nevznikla díky lenosti či nechuti setkávat se, ale díky přípravě další výstavy z focení koní, která bude v Žamberku, přípravě fotografií pro knihu z Výtvarnále, dalšího ročníku FOTOTVRĎÁKA a vernisáži, kterou má Pavel ve Tmani. Jak je vidět, červen máme fotograficky pěkně zaplněn, takže bude 1. července určitě i na co koukat.


Jak již bylo řečeno minule, nečekají nás žádné úkoly či cvičení, ale je na každém, co si pro ostatní připraví ze své fotografické dílny. Neznamená to ovšem, že by přišel někdo s prázdnou. To NE! Fotografie jsou stále povinností každého návštěvníka FOTOpiv. Pokud nemáte, můžete je nahradit jinou "kulturní vložkou" z oboru fotografie - povídání o výstavě, vybraném fotografovi či fotografické knize. Prostě něco, co zaujme i ostatní.

Ještě pro pořádek, červencové FOTOpivo proběhne jako vždy v salonku restaurace Na Kovárně v Holešovicích.

Jakub Kencl
http://kencl.zonerama.com/
Další články autora

1   2   3   4   5   
1 - výborný ... 3 - průměrný ... 5 - špatný

bazar nabízí

Další zdroje

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace